OFK Brdo

Trijumf OFK Brda u Kneževu

Fudbaleri OFK Brda danas su u Kneževu pobjedili ekipu FK Progres minimalnim rezultatom u okviru 23. kola Druge lige RS zapad.

“Ratnici” Mirze Alkića i Gorana Kecmana su željeli trijumf što su i dokazali na terenu. Od prve minute bili su riješeni da dođu do novih bodova i vrha tabele. Filigranski pas Vujatovića u devetoj minuti natjerao je Mešića da se upiše u listu strijelaca. Ruku na srce, treba istaći da Mršić sjajno reagovao i postigao veoma efektan gol.
Domaćin je sve do petnaestak minuta do kraja prvog poluvremena igrao podređenu ulogu. U finišu su uspjeli napraviti nešto više, ali Vidović je opet bio na visini zadatka. U drugom poluvremenu se u nekoliko navrata otvorilo za ekipu Brda ali nije bilo prave reakcije u polukontrama i kontrama. Zadnji napad domaćina umalo nije završio izjednačujući golom, ali hrabre i jake sreća prati.

Iskrene čestitke prvotimcima i stručnom štabu jer klub koji život znači donosi nam puno radosti. Naša podrška ne smije izostati jer ovaj sportski kolektivi je najbolji ambasador Mataruškog Brda.

Poslije odigrana 23 kola,i sa jednom utakmicom zaostatka, OFK Brdo se nalazi na šestom mjestu sa 34 poena.

U sljedećem kolu OFK Brdo dočekuje FK Slogu iz Srpca. Utakmica se igra u subotu sa početkom u 16:30.
Dobro došli na Vedro polje podržati naše momke.