OFK Brdo, Sport

VISOKA I ZASLUŽENA POBJEDA OFK BRDA

Od prvog sudijskog zvižduka žuto plavi su dominirali i igrali “svoju” igru. Na svu sreću nekoliko individualnih greška domaći nisu kaznili.
Brdo u vodstvo dolazi u 10. minuti, odličnim golom Miodragovića. Do kraja prvog poluvremena, Brdo nastavlja dominaciju, ali se na pauzu odlazi rezultatom 0-1.

U nastavku susreta ista meta isto odstojanje. Danas veoma zapaženi Isaković postiže gol za 0-2 i daje doznanja da je ekipa odlučna da odnese bodove na Vedro polje.

Ulazak Karajice dao je novi impuls igri Brda tako da se nastavlja dominacija. Red je došao i na Sarhatlića koji u 64.minuti postiže fantastičan gol. Nakon solo prodora, lopta se zakoprcala u gornjem desnom uglu. Isti igrač još jednom pokazuje kvalitet u 87. minuti za konačnih 0-4.

Raspoloženi Vidović na samom kraju utakmice sjajnom intervencijom nije dozvolio počasni gol ekipi Progresa. Odlična igra i visoka pobjeda za veliko zadovoljstvo navijača širom svijeta.