OFK Brdo, Sport

BRDO SE PROBUDILO U ŽERAVICI

Pobjeda Brda u današnjem susretu odigranom u Žeravici je plod veoma dobre igre i zalaganja. Jedinstvo je kvalitetna ekipa što pokazuje i stanje na tabeli, ali danas su bili u podređenom položaju.

Na samom otvaranju utakmice žuto plavi pokazuju da su došli po dobar rezultat. Igra je tečna, od noge do noge i prilika. Ali, golman domaćih je nesavladiv i nakon odličnog pokušaja rastečanog Isakovića. Jedina graška Brda u prvom poluvremenu skupo je plaćena. Šakotić
u 40. postiže gol za domaće koji ni krivi ni dužni dolaze do rezultatske prednosti.

Drugo poluvrijeme kao i prvo. Brdo stvara šanse, dominira u posjedu i napokon postiže golove. Domaći su imali odličnu priliku ali vrijeme je da sreća pomazi i izabranike Mirze Alkića. U 67. minuti Miodragović šutira, golman domaćih odbija loptu na nogu Karajice i to je 1-1. Brdo ne posustaje i nagrada stiže u 86. minuti. Karajica prolazi po desnoj strani i asistira za Marmata koji odlično ulazi i pogađa za1-2. Na naše veliko zadovoljstvo pobjeda u utakmici koja je, iskreno se nadamo, početak serije osvajanja bodova.