OFK Brdo, Sport

BRDO UBJEDLJIVO SAVLADALO GOSTE IZ DUBRAVA

Ni kišovito vrijeme nije bilo prepreka da fudbaleri Omladinskog fudbalskog kluba Brdo nastave pobjedonosni niz na drugoligaškom zapadu. Šesta pobjeda u nizu za gornji dio tabele moze sve fudbalske sladokusce OFK BRDO činiti sretnim.

Prvo poluvrijeme je bilo ujednačeno sa par prilika koje fudbaleri Brda nisu iskoristili tako da se na odmor otišlo bez golova.
Drugo poluvrijeme počelo je slično kao i prvo da bi nakon jedne greške gostujućeg golmana sudija opravdano dosudio crveni karton zbog igranja rukom van šesnaest metara. Gosti ostaju sa deset igrača što je OFK Brdo znatno olakšalo put ka cilju.
Iz tog prekida upravo je pao i prvi gol. Nakon toga gosti padaju u igri što fudbaleri Brda znalački koriste i do kraja utakmice postignu još tri gola za konačan rezultat na kraju 4:0.

OFK BRDO – FK Dubrave 4-0
1-0 Stević 63’
2-0 Miodragović 66’