OFK Brdo, Sport

BRDU VELIKI BOD IZ TESLIĆA

Danasnja utakmica okarekterisana je kao utakmica koja će biti tvrda sa dosta nadmudrivnja na terenu što je i bilo. Iz prvog poluvremena bilježimo najveći procenat držanja lopte sa kratkim pasovima i prekidima, u svemu tome vrlo malo prilika.

U takvim okolnostima gotovo podjednako su ekipe jurišale prema golovima ali bez uspješno. Iz tih 45 minuta mogu se izdvojiti po dvije šanse na jednoj i drugoj strani.

Drugo poluvrijeme slično, s tim što domaca ekipa Proletera pravi nešto vise prilika pa tako jednu i pretvra u gol za vodstvo od 1:0. To nije obeshrabrilo fudbalere Brda da stisnu gas i vrlo brzo vrate se u egal izjednačujućim golom. Sam finiš susreta donio je mnogo uzbuđenja u kojem su obje ekipe mogle po cijeli plijen. Na kraju mozda i najrealniji rezultata 1:1

Sa ovim bodom Brdo idalje visoko stoji u gornjem dijelu tabele.

1-1 Okorie 83’

OFK BRDO : Vidović, Trkulja M, Bundalo, Karupović, Dedić, Edson, Miodragović, Marmat, Miljević, Okorie, Stević

Rezerve : Babić, Karagić, Isaković. Mijić, Stupar, Trkulja D, Thomas, Behlić

U srijedu nova utakmica Kupa Grada u kojoj OFK Brdo gostuje kod FK Kozare u Donjim Orlovcima.