Minimala pobjeda OFK Brdo za nova 3 boda

OFK Brdo – FK Gorica, Šipovo 1-0
Stadion: Vedro Polje,Hambarine.
Gledalaca: 70
Predivan jesenski dan i veoma ugodna atmosfera za dobru igru

Vec u osmoj minuti prvog poluvremena ,nakon izvanrednog centaršuta sa lijeve strane danas izvanredni i agresivni Stegic udarcem glavom pogadja golmana u grudi,lopta se odbija ponovo do Stegica I on smireno pogadja desni ugao.

Iako je bilo šansi na obadvije strane ,zahvaljujući dobrim intervencijama našeg golmana Vidovića na odmor se otišlo za rezultatom 1-0 za OFK Brdo.

U nastavku utakmice igralo se poprilično fair play a stvoreno je mnogo šansi.Napadači OFK Brda su imali nekoliko izvanrednih šansi ali zbog nedostatka koncentracije i prebrzih odluka nisu uspijeli povecati prednost.

Na drugoj strani odbrana domacina je napravila nekoliko kikseva ali zahvaljujući iskusnom i požrtvovanom golmanu Vidoviću koji je spasio gotovo 3 stopostotna gola rezultat se zavšio sretno za OFK Brdo 1-0.

Igrač utakmice nesumnjivo je bio Vidović.
Ofk Brdo se sa ovom pobjedom i dalje nalazi na izvanrednom petom mjestu.

Tekst i foto: Mirsad Causevic