OFK Brdo, Sport

OFK BRDO srušilo i lidera na tabeli

Odlična forma fudbalera Brda nastavljena je i danas na vrućem terenu kod vodećeg tima Druge lige zapad banjalučkog Naprijeda. Ovo je deveta utakmica u nizu u kojoj fudbaleri Brda nisu poraženi, osam pobjeda i jedan neriješen rezultat bilans je posljednih devet kola. Treba dodati u taj skor da golman žutoplavih Vidović nije kapitulirao sedam uzastopnih utakmica.

Što se tiče same utakmice ona je protekla onako kako se i očekivalo, tvrdo sa dosta nadmudrivanja, tako je uglavnom prošlo prvo poluvrijeme.

Okorie Chigozie

U drugom poluvremenu bolja igra fudbalera Brda krunisana je i fantastičnim prodorom i pogodkom Okorie u 78. minuti što je bio i konačan rezultat.

U sljedećem 21. kolu, koje se igra u subotu u 15:30, Brdo dočekuje Progres iz Kneževa.