OFK Brdo, Sport

Pobjeda OFK Brda u Čečavi

Nova pobjeda Omladinskog fudbalskog kluba Brdo je plod požrtvovane i dobro organizovane igre. Od prvog mminuta se poštovao dogovor iz svlačionice tako da uspjeh nije izostao.

Mrežu domaćina načeo je Kadirić u 10. minuti. Dva minuta kasnije novo slavlje kluba koji život znači. Strijelac za 2-0 bio je Kuridža.

Požrtvovanjem i mudrom igrom koju je dirigova Bundalo, Brdo nije dozvolilo domaćinu ozbiljniji napad u prvom poluvremenu. Niti u jednom momentu nije se osjetilo da Omladinski fudbalski klub Brdo igra bez pet igrača koji su proteklog vikenda vodili ekipu do pobjede u duelu sa Slogom iz Trna.

Kompaktnost je sačuvana i u drugom poluvremenu tako da je ekipa Ukrine bila nemoćna. Tačku na i u 90. minuti utakmice, stavio je danas rastrčani i požrtvovani Isaković.

Šta reći o domaćinu današnje utakmice? Još jednom su pokazali šta je to fudbal u punom smislu te riječi. Naravno, zadužili su nas da budemo vrhunski domaćini kada se sastanemo na Vedrom polju.