OFK Brdo, Sport

POBJEDA PRIJEDORSKOG RUDARA NA VEDROM POLJU

Fudbaleri prijedorskog Rudara ostvarili su zasluženu pobjedu na Vedrom polju. Pred dobro popunjenim tribinama stadiona Omladinskog fudbalskog kluba Brdo, susret između žuto-plavih i prvoligaša podno Kozare završen je rezultatima 0-6. bio je to trijumf u šesnaestini finala Kupa „Dr. Milan Jelić“.
Za Rudar koji ove sezone ima premijerligaške ambicije u prvom poluvremu strijelci su bili Komazec i Rosić. Komazec je pogodio i u drugom poluvremenu kao i Smajić. Najbolji pojedinac ovog veoma fer i korektnog susreta kako na terenu tako i tribinama, Branko Rosić dodao je još dva gola.
Brdo je u većem dijelu prvog poluvremena bilo ravnopravan protivnik, ali je „palo“ u drugom dijelu susretu.
Nakon utakmice u krajnje prijateljskoj atmosferi, u prostorijama kluba koji život znači organizovana je zajednička večera za aktere današnjeg susreta.

Poštovani prijatelji Omladinskog fudbalskog kluba Brdo u zemlji i širom svijeta, možete biti ponosni na klub iz rodnog kraja. Danas smo bili najbolji ambasadori Mataruškog Brda. To je razlog više da nam se pridruže i oni koji nisu naši članovi, sponzori i donatori.