Sport

Poraz OFK Brda u Kneževu

U subotu ,07.09.2019.godine, na stadionu FK Celinac u Knezevu u 5 kolu Regionalne lige Zapad sastali su se FK Progres iz Kneževa i OFK Brdo. Na kraju je rezultat glasio 3 : 1 za domacina

OFK Brdo je nastupilo u sastavu: Vidovic,Belić,Zejnic,Harambašić,Karupovic,Jokanovic,Sakic,Stegic,Hodžić,Mesić,Zmijanjac , dok su u drugom poluvremenu igrali Vlacina i juniori Vojnikovic i Duratovic.

OFK Brdo je nastupilo bez standardnih 5 igraca koji si bili odsutni zbog poslovnih obaveza.Prvo poluvrijeme je završeno 0:0 uz dobru igru obje ekipe. U nastavku doslo je do nekoliko gresaka u nasoj odbrani sto su igraci Progresa iskoristili.Jedini pogodak za Brdo postigao je Stegic iz penala a isti je nad njim i nacinjen.

Igrom i zalaganjem igraca mozemo biti zadovoljni.Našim igracima pokazana su i dva zuta kartona.