1kolo
Prva liga RS

MladostRudar
FK MLADOST Gacko: – FK RUDAR Prijedor 0:0

FK Rudar remijem protiv FK Mladost iz Gacka započeo je svoje takmičenje u Prvoj ligi Republike Srpske za sezonu 2014/2015.
Prijedorčani su bili nešto bolji protivnik ali i ovaj put su pokazali da imaju problema sa realizacijom, nije im momoglo ni to da su posljednjih desetak minuta utakmice imali igrača više zbog isključenja igrača Mladosti ali su domaći izdržali pristisak igrača FK Rudara i sačuvali mrežu netaknutom.

Druga liga RS, grupa Zapad
ModricaOmarska
FK MODRIČA – FK OMARSKA 3-1
U veoma fer i korektnoj utakmici fudbaleri Omarske poraženi su u Modriči sa 2-1 u prvom kolu ovogodišnjeg prvenstva u Drugoj ligi RS grupa Zapad.
Sve u svemu, domaćin je imao više sreće i osvojio je prva tri boda u ovogodišnjem šampionatu Druge lige RS grupa zapad. Malo vise srece je falilo igracima Omarske da se kuci vrate barem sa jednim poenom ..
Strijelac jedinog pogodka za gostujucu ekipu bio je Krecelj..

Regionalna liga RS, grupa Zapad
FSAProgres
FSA – FK Progres, Kneževo 1-1

Fudbaleri prijedorskog kluba FSA u svojoj debitantskoj utakmici u prvenstvu Regionalne lige RS-grupa Zapad remizirali su protiv gostiju iz Kneževa FK Progresa (1:1), ali su, po svemu viđenom, na stadionu Poljana gdje će biti domaćini, propustili priliku da ostvare prvu pobjedu.
Gosti su dosli u vodstvo u 10 minuti golom Budica a domacini izjednacili preko Stevica u 41. Minuti.
Sve u svemu veliki bod za ekipu trenera Nenada Bašića u prvoj utakmici u vecem rangu..

LausBrdo
OFK LAUŠ – OFK BRDO 2-2
Ekipa trenera Fikića osvojila je jedan bod na gostovanju ,kod OFK Lauš, u Banjaluci .
OFK Brdo je utakmicu otpocelo fenomenalno i doslo u vodstvo od 2-0 golovima Ibricica i Kukavice (obojica nova pojacanja).Medjutim do kraja prvog poluvremena domacini su uspjeli spanjiti vodstvo gostiju kada je sudac dosudio penal.
U drugom dijelu utakmice domacini uspijevaju izjednaciti , takav rezultat i ostaje do kraja same utakmice..
Ekipa OFK Brdo je ipak zadovoljna za jednim bodom iz Banjaluke..