Uncategorized

BRDO PROTUTNJALO KROZ ČELINAC

Nastavljaju se dobre utakmice ekipe Brda što su danas i demonstrirali u Čelincu visokom pobjedom od 1:5 nad domaćom ekipom.
Već na samom startu Brdo je preuzelo inicijativu i tokom cijelog susreta diktiralo tempo. Nakon nekoliko poluprilika na samom startu utakmice uslijedila su i dva gola Isakovića iz dobro izigranih akcija.

I drugo poluvrijeme je nastavljeno kao i prvo, sa i inicijativom Brda, osim jedne situacije sa početka drugog poluvremena kada su domaći fudbaleri iskoristli jednu lošu reakciju golmana Babića i smanjili rezultat. To nije omelo fudbalere Brda da do kraja utakmice postignu još tri gola, po dva gola Thomasa i jednog gola Edsona za konačnih 1:5.

Teško je reći ko je bio igrač utakmice, s obzirom da su svi fudbaleri Brda danas dali svoj maksimum u ovoj vrijednoj pobjedi.
Sa ovom pobjedom ekipa Mirze Alkića čvrsto se nalazi u gornjem dijelu tabele drugoligaškog zapada.

Naredno kolo ekipa Brda je ponovo gost, ovaj put teslićkom Proleteru.